Výhodná objednávka 2 kurzov

na tému "Daňová rezidencia"

 • ÁNO
  Objednávam si týmto obidva kurzy:
  1. Platiť či neplatiť dane na Slovensku? Ak pracujete / žijete v zahraničí
  2. Uplatňovanie zmlúv a využitie metód na zamedzenie dvojitého zdanenia + jedna výnimka
  za zvýhodnenú cenu 149 EUR.
 • ÁNO
  Viem, že ku kurzom dostanem naviac 6 skvelých bonusov v celkovej hodnote viac ako 34,80 EUR
 • ÁNO
  Viem, že eBooky a bonusy obdržím v elektronickom formáte PDF a pracovný zošit vo formáte PDF aj WORD na svoj e-mail po zaplatení objednávky. Zároveň mi bude doručený aj odkaz na stránky, na ktorých sa nachádzajú postupy pre najefektívnejšie zvládnutie oboch kurzov spolu s videami, ktoré sú súčasťou kurzov.
 • ÁNO
  Viem, že pokiaľ zistím, že toto nie sú kurzy pre mňa, môžem do 14 dní odo dňa zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a bez otázok dostanem peniaze späť.

UPOZORNENIE pre firemných zákazníkov zo štátov EÚ mimo Slovenska: Pokiaľ chcete vystaviť faktúru na firmu a nie ste platiteľom DPH, máte povinnosť registrovať sa ako identifikovaná osoba. Následne mi musíte dodať vaše IČ DPH. Pokiaľ nie ste identifikovanou osobou, alebo sa ňou nechcete stať, odporúčam vám kúpiť si kurzy ako fyzická osoba - nepodnikateľ.

Páčili sa mi praktické príklady, na základe ktorých som ľahko pochopil danú tému. Doporučujem kurzy všetkým Slovákom a Slovenkám, ktorí žijú v zahraničí.
Vladimír OchránekLondon
Kurzy by som odporučila každému účtovníkovi. Ja osobne som to takto komplexne nikdy nevidela ani nepočula. Veľa tvojich informácií mi zapadá do puzzlí bežnej práce. Celú tému si rozobrala polopate.
Ing. Marcela Sányováúčtovníčka

Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na info@lenkamiklas.sk alebo mi zavolajte na +421 908 717 736.

Rada Vám pomôžem a poradím.