Objednávka kurzu č. 2

Uplatňovanie zmlúv a využitie metód na zamedzenie dvojitého zdanenia + jedna výnimka

 • ÁNO
  Objednávam si týmto IBA kurz:
  Uplatňovanie zmlúv a využitie metód na zamedzenie dvojitého zdanenia + jedna výnimka
  za cenu 79 EUR.
 • ÁNO
  Viem, že ku kurzu dostanem naviac 3 skvelé bonusy v celkovej hodnote viac ako 14,90 EUR
 • ÁNO
  Viem, že eBook a bonusy obdržím v elektronickom formáte PDF na svoj e-mail po zaplatení objednávky. Zároveň mi bude doručený aj odkaz na stránku, na ktorej sa nachádza postup pre najefektívnejšie zvládnutie kurzu spolu s videom, ktoré je súčasťou kurzu.
 • ÁNO
  Viem, že pokiaľ zistím, že toto nie sú kurzy pre mňa, môžem do 14 dní odo dňa zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške a bez otázok dostanem peniaze späť.

UPOZORNENIE pre firemných zákazníkov zo štátov EÚ mimo Slovenska: Pokiaľ chcete vystaviť faktúru na firmu a nie ste platiteľom DPH, máte povinnosť registrovať sa ako identifikovaná osoba. Následne mi musíte dodať vaše IČ DPH. Pokiaľ nie ste identifikovanou osobou, alebo sa ňou nechcete stať, odporúčam vám kúpiť si kurz ako fyzická osoba - nepodnikateľ.

Páčili sa mi praktické príklady, na základe ktorých som ľahko pochopil danú tému. Doporučujem kurzy všetkým Slovákom a Slovenkám, ktorí žijú v zahraničí.
Vladimír OchránekLondon
Kurzy by som odporučila každému účtovníkovi. Ja osobne som to takto komplexne nikdy nevidela ani nepočula. Veľa tvojich informácií mi zapadá do puzzlí bežnej práce. Celú tému si rozobrala polopate.
Ing. Marcela Sányováúčtovníčka

Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na info@lenkamiklas.sk alebo mi zavolajte na +421 908 717 736.

Rada Vám pomôžem a poradím.